KONST / Litografier / Färglitografi 17526232
nr 1752 6232
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Signerad, numrerad Pt, daterad 1974, Trädgård. Med dedikation, Färglitografi, bildmått: 35x27 cm, yttermått inklusive ram: 50x38 cm
Kondition: Fuktskada i nedre bladkant
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 januari 2026
kl 18:26:41
8/1 05:22:07
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson